Selectieteams

Iedere speler op onze voetbalschool Joga Bonito mag meedoen aan de activiteiten van het JB selectieteam, maar hij dient wel hard te werken om zijn plek in de selectie te bemachtigen. De trainer Shamss houdt de ontwikkeling van elk kind wekelijks bij en nodigt de spelers pas uit als er een wedstrijd of een toernooi is. Dit wil zeggen dat je alleen bij het selectieteam hoort als je daarvoor uitgenodigd wordt.

NB: wij hebben 2 teams: selectieteam en schaduwteam. Het schaduwteam is meestal als er meer dan 50% van de basisspelers van het selectieteam afwezig zijn.

Het programma van het JB Selectieteam:
????????: nog niet bekend
(g): geweest
(f): foto
(v): video
(?): wedstrijd pagina


Jaar201716
17-04-17 Tigerscup juniors XI (-) vs JB Selectieteam1 U11 (-) - (Roermond) (g) (f) (10:00-13:00)
17-04-17 Tigerscup juniors XI (-) vs JB Selectieteam2 U11 (-) - (Roermond) (g) (f) (10:00-13:00)
17-04-17 Tigerscup juniors XI (-) vs JB Selectieteam1 U13 (-) - (Roermond) (g) (f) (13:00-18:00)
17-04-17 Tigerscup juniors XI (-) vs JB Selectieteam2 U13 (-) - (Roermond) (g) (f) (13:00-18:00)
16-04-17 Tigerscup juniors XI (-) vs JB Selectieteam U9 (-) - (Roermond) (g) (f) (11:00-14:00)
06-01-17 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam1 U13 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:30-14:00)
06-01-17 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam2 U13 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
06-01-17 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam3 U13 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
05-01-17 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam1 U10/U11 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:30-14:00)
05-01-17 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam2 U10/U11 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
05-01-17 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam3 U10/U11 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
04-01-17 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam1 U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:30-14:00)
04-01-17 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam2 U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
04-01-17 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam3 U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
03-01-17 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam1 U7/U8 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
03-01-17 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam2 U7/U8 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
Jaar201620
30-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam2 U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
30-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam3 U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
30-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam1 U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:30-14:00)
29-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam2 U13 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:00-19:00)
29-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam3 U13 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:00-19:00)
29-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam1 U13 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:00-14:00)
28-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam2 U10/U11 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:00-19:00)
28-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam3 U10/U11 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:00-19:00)
28-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam1 U10/U11 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:00-14:00)
27-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam2 U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
27-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam3 U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
27-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam1 U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:30-14:30)
26-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam2 U7 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
26-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam3 U7 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:30-19:00)
26-12-16 Celtic Sylvester Jeugd Futsal Toernooi (-) vs JB Selectieteam1 U11 (-) - (Helchteren) (g) (f) (09:00-12:00)
26-12-16 Celtic Sylvester Jeugd Futsal Toernooi (-) vs JB Selectieteam2 U11 (-) - (Helchteren) (g) (f) (09:00-12:00)
24-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U15 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:30-15:00)
24-12-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam1 U15 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:30-15:00)
02-01-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (10:00-14:00)
02-01-16 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:00-18:00)
Jaar201514
30-12-15 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U12/U13 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:00-14:00)
30-12-15 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U12/U13 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:00-19:00)
24-12-15 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U8 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (10:00-13:00)
22-12-15 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U12/U13 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:00-14:00)
22-12-15 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U12/U13 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:00-19:00)
20-12-15 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U8 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (10:00-14:00)
19-12-15 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (10:00-14:00)
19-12-15 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (10:00-18:00)
06-04-15 Tigers cup juniors 9 (-) vs JB Schaduwteam U11 (-) - (Roermond) (g) (f) (10:00-13:30)
06-04-15 Tigers cup juniors 9 (-) vs JB Selectieteam U11 (-) - (Roermond) (g) (f) (10:00-13:30)
06-04-15 Tigers cup juniors 9 (-) vs JB Selectieteam U12 (-) - (Roermond) (g) (f) (14:00-17:30)
30-03-15 Willem II VA D3 (5) vs JB Selectieteam U11/U12 (2) - (Tilburg) (g) (f) (18:30-20:00)
02-01-15 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Schaduwteam U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (10:00-14:00)
02-01-15 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U9 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (10:00-14:00)
Jaar201430
30-12-14 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Schaduwteam U10/U11 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:00-14:00)
30-12-14 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U10/U11 (-) - (Malle (BE)) (g) (v) (f) (09:00-14:00)
29-12-14 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Schaduwteam U11/U12 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:00-14:00)
29-12-14 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U11/U12 (-) - (Malle (BE)) (g) (v) (f) (09:00-14:00)
28-12-14 zvk Celtic Houthalen 94 toernooi (-) vs JB Selectieteam U7 (-) - (Houthalen (BE)) (g) (v) (f) (12:00-14:10)
28-12-14 zvk Celtic Houthalen 94 toernooi (-) vs JB Selectieteam U9 (-) - (Houthalen (BE)) (g) (f) (15:00-17:00)
27-12-14 zvk Celtic Houthalen 94 toernooi (-) vs JB Selectieteam U11/U12 (-) - (Houthalen (BE)) (g) (f) (09:00-12:00)
27-12-14 zvk Celtic Houthalen 94 toernooi (-) vs JB Selectieteam U11/U12 (-) - (Houthalen (BE)) (g) (f) (09:00-12:00)
27-12-14 zvk Celtic Houthalen 94 toernooi (-) vs JB Schaduwteam U11 (-) - (Houthalen (BE)) (g) (f) (13:00-16:00)
27-12-14 zvk Celtic Houthalen 94 toernooi (-) vs JB Selectieteam U11 (-) - (Houthalen (BE)) (g) (v) (f) (13:00-16:00)
26-12-14 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U12 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (14:00-19:00)
24-12-14 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U7 (-) - (Malle (BE)) (g) (v) (f) (09:30-13:00)
24-12-14 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U8 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (13:30-17:00)
24-12-14 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U8 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (13:30-17:00)
23-12-14 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Selectieteam U12 (-) - (Malle (BE)) (g) (v) (f) (09:00-14:00)
23-12-14 AA-DRINK Jeugdcup (-) vs JB Schaduwteam U12 (-) - (Malle (BE)) (g) (f) (09:00-14:00)
24-11-14 Brabant United D3 (3) vs JB Selectieteam U11/U12 (2) - (Waalwijk) (g) (f) (18:30-19:30)
05-05-14 Nationale straatvoetbaldag 2014 (-) vs JB Selectieteam U11 (-) - (Roermond) (g) (v) (f) (10:30-17:00)
03-05-14 Brabantia E1 (0) vs JB Selectieteam U11 (9) - (Eindhoven) (g) (v) (f) (10:15-11:15)
21-04-14 Tigerscup Juniors 8 (-) vs JB Selectieteam U15 (-) - (Roermond) (g) (f) (10:00-17:00)
21-04-14 Tigerscup Juniors 8 (3) vs JB Selectieteam U11 (9) - (Roermond) (g) (v) (f) (10:00-13:00)
19-04-14 Brabantia E1 (5) vs JB Schaduwteam U10/U11 (4) - (Eindhoven) (g) (v) (f) (09:30-10:30)
17-04-14 Zwaluw VFC E1 (11) vs JB Schaduwteam U10/U11 (4) - (Vught) (g) (f) (19:00-20:00)
20-03-14 SC Helmondia E1 (0) vs JB Selectieteam U11 (14) - (Helmond) (g) (v) (f) (18:30-19:30)
19-02-14 Rood-Wit 62 E1 (3) vs JB Selectieteam U11 (8) - (Helmond) (g) (f) (18:15-19:15)
12-02-14 Ms Talents U12 (Dui) (-) vs JB Selectieteam U13 (-) - (Kohlscheid (DUI)) (g) (f) (17:00-19:00)
12-02-14 Ms Talents U12 (Dui) (-) vs JB Selectieteam U11 (-) - (Kohlscheid (DUI)) (g) (f) (17:00-19:00)
12-01-14 Kohlscheid indoortoernooi (-) vs JB Selectieteam U11 (-) - (Kohlscheid (DUI)) (g) (f) (10:00-17:00)
11-01-14 Kohlscheid indoortoernooi (-) vs JB Selectieteam U12 (-) - (Kohlscheid (DUI)) (g) (v) (f) (10:00-17:00)
04-01-14 zvk Celtic Houthalen 94 toernooi (-) vs JB Selectieteam U11 (-) - (Houthalen (BE)) (g) (v) (f) (10:00-17:00)
Jaar20132
11-12-13 Ms Talents U12 (Dui) (-) vs JB Selectieteam U12 (-) - (Kohlscheid (DUI)) (g) (f) (17:00-19:00)
18-09-13 JB Selectieteam U12 (-) vs Ms Talents U12 (Dui) (-) - (Eindhoven) (g) (v) (f) (17:00-19:00)
Gevonden: 302 foto(s) op 31 pagina(s). Getoond: foto 1 t/m 10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Volgende
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Volgende